Skip naar content

Onze mensen

Robin
Wisse
Onderzoeker
r.wisse@caop.nl 070 376 5936
Marieke
Lemmers
Secretaris
Esmé
van der Neut
Junior Content Adviseur
e.vanderneut@caop.nl 070 376 5406
Kern
Thompson
Communicatieadviseur
Aruna
Lalbiharie
Communicatieadviseur
a.lalbiharie@caop.nl 070 376 5870
Nusara
Khampiranon
Medewerker
Sara
van Deelen
Secretaris
s.vandelen@caop.nl 070 376 5955
Jordi
Vermeulen
Onderzoeker
j.vermeulen@caop.nl 070 376 5954
Henk
Bouwman
Manager ICT
h.bouwman@caop.nl 070 376 5837
Hetty
de Jong
Senior adviseur
h.dejong@caop.nl 070 376 5964
Petra
Oldenhage
Senior adviseur
p.oldenhage@caop.nl 070 3765 864
Marloes
Kerpershoek
Communicatieadviseur
m.kerpershoek@caop.nl 070 3765 490
Wouter
Touw
Senior adviseur
w.touw@caop.nl 070 3765 772
Houda
Al Kalaf
Junior onderzoeker
h.alkalaf@caop.nl 070 3765 874
Noah
van Klaveren
Communicatieadviseur
Tasso
Heijnen
Senior adviseur
t.heijnen@caop.nl 070 3765 871
Lucette
van der Est
Fondsmanager
l.vanderest@caop.nl 070 3765 802
Thelma
Pichel
Sr. Communicatie Adviseur – Event Strategie & Design
t.pichel@caop.nl 070 376 5410
Jolanda
van Oostrom
Secretaresse
j.vanoostrom@caop.nl 070 376 5828
Sacha
Maier
Adviseur
Joyce
van de Kreeke
Senior adviseur
j.vandekreeke@caop.nl 070 376 5978
Floris
de Jong
Projectmedewerker Zorg
f.dejong@caop.nl 070 376 5704
Jaap
van Dis
Adviseur
Michiel
van Rijn
Onderzoeker
Richard
Bignell
Technische medewerker Facilitair Bedrijf
r.bignell@caop.nl 070 3765 798
Barbara
Kok
Secretaresse
b.kok@caop.nl 070 3765 738
Astrid
Lorié-Beugeling
Adviseur
a.lorie@caop.nl 070 3765 471
Amy
Raateland
Projectmedewerker
a.raateland@caop.nl 070 3765 879
Nynke
van Miltenburg
Onderzoeker
Sjoerd
van der Lek
Adviseur
s.vanderlek@caop.nl 070 376 5709
Hans
den Aantrekker
Security Officer
Arjan
van der Meijden
Senior onderzoeker, Teamleider Onderzoek
Denise
Zervaas
Secretaresse
d.zervaas@caop.nl 070 376 5742
Petra
Velthuysen
Sectormanager Onderwijs & Onderzoek
p.velthuysen@caop.nl 06 109 443 72
Bart
Brouwers
Secretaris
b.brouwwers@caop.nl 070 376 5951
Koert
Boudewijn
Adviseur
k.boudewijn@caop.nl 070 376 5748
Sandra
van Maris - Weverling
Fondsmanager
s.vanmaris@caop.nl 070 3765 943
May-Lynn
Tsiang
Redacteur
m.tsiang@caop.nl 070 3765 413
Liesbeth
Ellenbroek
Junior adviseur
l.ellenbroek@caop.nl 070 3765 730
Lucas
Schotte
Servicedesk medewerker
l.schotte@caop.nl 070 376 5725
Rosanne
van der Putten
Redacteur
r.vanderputten@caop.nl 070 3765 723
Simon
Cornel
Junior onderzoeker
s.cornel@caop.nl 070 3765 787
Mayella
den Outer
Projectmedewerker
m.denouter@caop.nl 070 3765 732
Tanja
van der Pols
Secretaresse
t.vanderpols@caop.nl 070 3765 869
Ralitza
Zlateva
Projectmedewerker
r.zlateva@caop.nl 070 3765 782
Frank
van Oldeniel
Secretaris
f.vanoldeniel@caop.nl 070 3765 460
Julia
Marthaler
Junior onderzoeker
j.marthaler@caop.nl 070 3765 767
Zoë
van Bakkum- Koot
Secretaresse
Bruno
Fermin
Senior adviseur Overheid
b.fermin@caop.nl 070 376 5952
Mat
Kobus
Medewerker arbeidsvoorwaarden
m.kobus@caop.nl 070 3765 493
Cindy
Steenbergen
Projectmedewerker
c.steenbergen@caop.nl 070 376 5746
Tamara
van Bunnik
Medewerker
t.vanbunnik@caop.nl 070 3765 970
Thijs
van Lokven
Onderzoekadviseur
t.vanlokven@caop.nl 070 3765 974
Marianna
Clarijs
Secretaris
m.clarijs@caop.nl 070 3765 973
Danny
Heesakkers
Onderzoekadviseur
d.heesakkers@caop.nl 070 3765 975
Mahesh
Pahladsingh
Medewerker
m.pahladsingh@caop.nl 070 3765 976
Joren
van Dijk
Adviseur
j.vandijk@caop.nl 070 3765 853
Danielle
Fesehasion
Secretaresse
Janneke
Veger
Communicatieadviseur
j.veger@caop.nl 070 3765 478
Mieke
van den Berg
Adviseur
m.vandenberg@caop.nl 070 3765 833
Tiny
Rompen
Senior adviseur
t.rompen@caop.nl 070 3765 921
Thijs
Berends
Adviseur
t.berends@caop.nl 070 3765 905
Sanneke
Zegwaard
Adviseur
s.zegwaard@caop.nl 070 3765 784
Mariëlle
Kreukniet
Adviseur
m.kreukniet@caop.nl 070 3765 780
Hans
Bouma
Adviseur
h.bouma@caop.nl 070 3765 834
Carole
Sanders
Senior medewerker
c.sanders@caop.nl 070 376 5850
Robert
Hoekstra
Adviseur
r.hoekstra@caop.nl 070 3765 451
Jan-Willem
van Wees
Beheerder
j.vanwees@caop.nl 070 3765 824
Lucy
Tjiong
Medewerker F&C
l.tjiong@caop.nl 070 3765 819
Miranda
Rademaker
Senior Medewerker F&C
m.rademaker@caop.nl 070 3765 888
Fred
Kuijpers
Senior adviseur
f.kuijpers@caop.nl 070 3765 987
Stephanie
Hausel
Medior adviseur
s.hausel@caop.nl 070 3765 467
Sandra
van 't Westende
Manager Juridisch en Sociale Veiligheid
s.vantwestende@caop.nl 070 3765 971
Rob
Dircke
Secretaris
r.dircke@caop.nl 070 3765 929
Wendy
van Rijswijk
Secretaresse
w.vanrijswijk@caop.nl 070 376 58 92
Francien
Zwaneveld
Senior adviseur
f.zwaneveld@caop.nl 070 3765 815
Martine
Pauli
C&M Adviseur
m.pauli@caop.nl 070 3765 876
Tessa
van den Baard
Communicatie, marketing, sales assistent en event medewerker
t.vandenbaard@caop.nl 070 3765 809
Susanne
Bruijns
Senior adviseur
s.bruijns@caop.nl 070 3765 708
Sean
Stevenson
Onderzoeker
s.stevenson@caop.nl 070 3765 486
Ronald
Mos
Teamleider
r.mos@caop.nl 070 376 5762
Robert
Hommen
Senior adviseur
r.hommen@caop.nl 070 3765 855
Paula
Mensink
Senior adviseur
p.mensink@caop.nl 070 3765 969
Patrick
van Koert
Controller
p.vankoert@caop.nl 070 376 5930
Niels
Mooij
Fondsmanager
n.mooij@caop.nl 070 3765 479
Mieke
Hogenes
Secretaris
m.hogenes@caop.nl 070 376 5778
Linda
van Gorkum
Procescoördinator
l.vangorkum@caop.nl 070 3765 719
Linda
van der Marel
Adviseur
l.vandermarel@caop.nl 070 3765 816
Lida
Flesschedrager
Adviseur
Judith
Opdam
Adviseur
j.opdam@caop.nl 070 3765 799
John
Maes
Secretaris
j.maes@caop.nl 070 3765 740
Jeannette
Pannekoek
Fondsmanager
j.pannekoek@caop.nl 070 3765 940
Ivo
Zuidervaart
Coordinerend adviseur
i.zuidervaart@caop.nl 070 3765 785
Ingrid
Haagensen
Projectmedewerker
i.haagensen@caop.nl 070 3765 466
Hans
Koch
Medewerker
h.koch@caop.nl 070 376 5899
Edwin
van Nierop
Controller
e.vannierop@caop.nl 070 376 5797
Dik
Winkelman
Secretaris
d.winkelman@caop.nl 070 376 5991
Diana
Lettink
Senior adviseur
d.lettink@caop.nl 070 3765 926
Yvonne
Salden
Senior adviseur
y.salden@caop.nl 070 3765 801
Daisy
van Emmerik
Procescoördinator
d.vanemmerik@caop.nl 070 3765 875
Dahlia
Tuhehay
Medewerker
d.tuhehay@caop.nl 070 3765 854
Caroline
Middendorp
Senior adviseur
c.middendorp@caop.nl 070 3765 838
Carolien
Hillenaar
Projectmedewerker
c.hillenaar@caop.nl 070 3765 492
Astrid
van Zijl
Medewerker
a.vanzijl@caop.nl 070 376 5736
Anneke
Spaans
Administratief medewerker
a.spaans@caop.nl 070 3765 880
Wilma
Froklage
Secretaresse
w.froklage@caop.nl 070 3765 707
Rob
Sleeking
Medewerker
r.sleeking@caop.nl 070 376 5967
Renata
Heijmans
Secretaris
r.heijmans@caop.nl 070 3765 481
Jan
de Jong
Senior adviseur
j.dejong@caop.nl 06 129 848 71
Liliana
Verheij
Secretaresse
l.verheij@caop.nl 070 3765 706
Henk
ter Steege
Senior medewerker
h.tersteege@caop.nl 070 3765 720
Ileen
Wichers
Adviseur creatieve strategie
i.wichers@caop.nl 070 3765 465
Martin
Brandt
Medewerker F&C
m.brandt@caop.nl 070 3765 731
Michael
Konijnendijk
Directiesecretaris
m.konijnendijk@caop.nl 070 3765 923
Bob
de Jong
Webredacteur
b.dejong@caop.nl 070 376 5894
Deni
Haryosuryo
Medewerker
Lian
Pattje
Adviseur
l.pattje@caop.nl 070 3765 907
Sasja
van den Bulk
Adviseur
s.vandenbulk@caop.nl 070 3765 485
Paul
van den Berg
Manager / afdelingshoofd
p.vandenberg@caop.nl 070 3765 796
Paul
Pleijs
Medewerker
p.pleijs@caop.nl 070 376 5794
Candice
Orie
Managementassistent
c.orie@caop.nl 070 3765 737
Annette
Teeuwen
Senior adviseur
a.teeuwen@caop.nl 070 3765 755
Annette
Peeters
Hoofd afdeling secretariaat, directiesecretaresse Patrick Banis
a.peeters@caop.nl 070 3765 980
Danielle
van der Does
Secretaresse
d.vanderdoes@caop.nl 070 3765 475
Hans
Schwartz
Senior adviseur
h.schwartz@caop.nl 070 3765 463
Geke
Versprille
Senior medewerker
g.versprille@caop.nl 070 3765 821
Azmoen
Jimidar
Secretaresse
Felice
Bok
Adviseur
f.bok@caop.nl 070 3765 963
Marianne
Meijer
Medewerker
m.meijer@caop.nl 070 3765 861
Nicole
Westerman
Projectmedewerker
n.westerman@caop.nl 070 376 5910
Daniël
van Hassel
Onderzoeker
d.vanhassel@caop.nl 070 3765 453
Suzanne
van Buuren
Projectmedewerker
s.vanbuuren@caop.nl 070 3765 827
Angela
Gomes
Adviseur
a.gomes@caop.nl 070 376 5831
Noraima
Kirindongo
Secretaresse
n.kirindongo@caop.nl 070 3765 788
Zerina
Fatehmahomed
Adjunct secretaris
z.fatehmahomed@caop.nl 070 3765 865
Szidónia
Molnár
Senior Medewerker F&C
s.molnar@caop.nl 070 376 5935
Sifra
van Zijtveld
Onderzoeker
s.vanzijtveld@caop.nl 070 3765 768
Philip
Geelkerken
Directeur-bestuurder
070 3765 842
Patrick
Banis
Directeur Arbeidsmarkt
070 3765 980
Hannie
van der Harst
Directiesecretaresse Philip Geelkerken
h.vanderharst@caop.nl 070 3765 842
Kim
Davelaar
Procescoördinator
k.davelaar@caop.nl 070 3765 945
Arno
Florissen
Senior adviseur
a.florissen@caop.nl 070 3765 411
Wilco
Brinkman
Projectleider
w.brinkman@caop.nl 070 3765 829
Wendy
Minderhoud
Manager openbaar bestuur
Frank
Korendijk
Adviseur HRM
f.korendijk@caop.nl 070 376 5959
Reinier
van Bemmel
Manager HRM
r.vanbemmel@caop.nl 070 3765 924
Ruud
van der Aa
Senior onderzoeker, Teamleider Kennis
r.vanderaa@caop.nl 070 3765 483
Pascal
van Mierlo
Senior adviseur
p.vanmierlo@caop.nl 070 3765 789
Marianne
Dingemanse
Redacteur
m.dingemanse@caop.nl 070 3765 494
Roland
Hakkaart
Redacteur
r.hakkaart@caop.nl 070 3765 885
Patricia
de Broekert
Manager Communicatie & Marketing
p.debroekert@caop.nl 070 3765 480
Mariska
Stuivenberg
Projectleider
m.stuivenberg@caop.nl 070 3765 472
Marjon
Gerts
Sectormanager Zorg, Cultuur & Sport
m.gerts@caop.nl 070 3765 473
Margriet
Drent
Projectleider
m.drent@caop.nl 070 3765 721
Hans
Groot
Senior adviseur
h.groot@caop.nl 070 3765 769
Loes
Hodemaekers
Coördinerend beleidsmedewerker
l.hodemaekers@caop.nl 070 3765 711
Laurens
Raijmakers
Senior adviseur
l.raijmakers@caop.nl 070 3765 891
Marjolein
van Dijk
Programmaleider sociale veiligheid
m.vandijk@caop.nl 070 376 59 37
Marco
Sikkel
Adviseur Medezeggenschap
m.sikkel@caop.nl 070 3765 812
Johannes
Kooistra
Trainer Opleidingen Overheid
j.kooistra@caop.nl 070 3765 469
Harry
Hartmann
Trainer Opleidingen Overheid
h.hartmann@caop.nl 070 3765 464
Nienke
Buize
Projectmedewerker
n.buijze@caop.nl 070 3765 866
Etienne
van Nuland
Senior onderzoeker
e.vannuland@caop.nl 070 3765 807
Joke
Dekker
Senior adviseur
joke.dekker@caop.nl 070 3765 914
Edwin
Bouwers
Senior adviseur
e.bouwers@caop.nl 070 3765 961