Skip naar content

Onze mensen

Ruud van der Aa
Ruud
van der Aa
Senior onderzoeker, teamleider kennis
r.vanderaa@caop.nl 070 376 5483
Tessa van den Baard
Tessa
van den Baard
Eventmedewerker
t.vandenbaard@caop.nl 070 3765 809
Sishem Badal
Sishem
Badal
Secretaresse
s.badal@caop.nl 070 376 5799
Zoë van Bakkum- Koot
Zoë
van Bakkum- Koot
Secretaresse
Tamara van Ballegooijen
Tamara
van Ballegooijen
Senior Medewerker F&C
Patrick Banis
Patrick
Banis
Directeur arbeidsmarkt
070 3765 980
Valerie van den Beemt
Valerie
van den Beemt
Projectmedewerker zorg
 Reinier van Bemmel
Reinier
van Bemmel
Manager HRM
r.vanbemmel@caop.nl 070 3765 924
Paul van den Berg
Paul
van den Berg
Manager / afdelingshoofd Financiën & Control
p.vandenberg@caop.nl 070 3765 796
Mieke van den Berg
Mieke
van den Berg
Communicatieadviseur
m.vandenberg@caop.nl 070 3765 833
Anita van den Berg
Anita
van den Berg
Secretaresse
a.vandenberg@caop.nl 070 376 5814
Astrid van Berkel
Astrid
van Berkel
Kwaliteitsmedewerker
a.vanberkel@caop.nl 070 376 5404
Richard Bignell
Richard
Bignell
Technisch medewerker facilitair bedrijf
r.bignell@caop.nl 070 3765 798
Chris Boeijinga
Chris
Boeijinga
Senior adviseur zorg
c.boeijinga@caop.nl 070 376 5441
Koen Boersma
Koen
Boersma
Adviseur juridisch
k.boersma@caop.nl 070 376 5439
Felice Bok
Felice
Bok
Contentstrateeg
f.bok@caop.nl 070 3765 963
Koert Boudewijn
Koert
Boudewijn
Adviseur online
k.boudewijn@caop.nl 070 376 5748
Hans Bouma
Hans
Bouma
Adviseur overheid
h.bouma@caop.nl 070 3765 834
Edwin Bouwers
Edwin
Bouwers
Senior adviseur private markt
e.bouwers@caop.nl 070 3765 961
Henk Bouwman
Henk
Bouwman
Manager ICT
h.bouwman@caop.nl 070 376 5837
Martin Brandt
Martin
Brandt
Medewerker financiën & control
m.brandt@caop.nl 070 3765 731
Patricia de Broekert
Patricia
de Broekert
Manager communicatie & marketing
p.debroekert@caop.nl 070 3765 480
Susanne Bruijns
Susanne
Bruijns
Senior adviseur zorg, cultuur & sport
s.bruijns@caop.nl 070 3765 708
Jack de Bruin
Jack
de Bruin
Senior adviseur
j.debruin@caop.nl 070 3765 468
Nienke Buijze
Nienke
Buijze
Projectmedewerker overheid
n.buijze@caop.nl 070 3765 866
Tamara van Bunnik
Tamara
van Bunnik
Beleidsmedewerker
t.vanbunnik@caop.nl 070 3765 970
Lodewijk Buschkens
Lodewijk
Buschkens
Secretaris
Han Busker
Han
Busker
Senior Adviseur
h.busker@caop.nl 070 376 5928
Noëlle Bynoe
Noëlle
Bynoe
Adviseur overheid
n.bynoe@caop.nl 070 376 5450
Marianna Clarijs
Marianna
Clarijs
Secretaris
m.clarijs@caop.nl 070 3765 973
Simon Cornel
Simon
Cornel
Junior onderzoeker onderwijs
s.cornel@caop.nl 070 3765 787
Kim Davelaar
Kim
Davelaar
Projectleider arbeidsmarkt
k.davelaar@caop.nl 070 3765 945
 Sara van Deelen
Sara
van Deelen
Secretaris
s.vandeelen@caop.nl 070 376 5955
Joke Dekker
Joke
Dekker
Senior adviseur overheid
joke.dekker@caop.nl 070 3765 914
Marjolein van Dijk
Marjolein
van Dijk
Programmaleider sociale veiligheid
m.vandijk@caop.nl 070 376 59 37
Marianne Dingemanse
Marianne
Dingemanse
Contentspecialist
m.dingemanse@caop.nl 070 3765 494
Rob Dircke
Rob
Dircke
Secretaris
r.dircke@caop.nl 070 3765 929
Danielle van der Does
Danielle
van der Does
Secretaresse
d.vanderdoes@caop.nl 070 3765 475
Larissa van Doorn
Larissa
van Doorn
Projectmedewerker
l.vandoorn@caop.nl 070 376 5755
Margriet Drent
Margriet
Drent
Projectleider juridisch
m.drent@caop.nl 070 3765 721
Martijn Eijgenraam
Martijn
Eijgenraam
Medewerker ICT
m.eijgenraam@caop.nl 070 3765 825
Liesbeth Ellenbroek
Liesbeth
Ellenbroek
Beleidsmedewerker onderwijs
l.ellenbroek@caop.nl 070 3765 730
Charity Enny
Charity
Enny
Junior adviseur onderwijs
Esra Erdem
Esra
Erdem
Medewerker F&C
e.erdem@caop.nl 070 376 5444
Lucette van der Est
Lucette
van der Est
Fondsmanager overheid
l.vanderest@caop.nl 070 3765 802
Esther van Etten
Esther
van Etten
Medewerker financiën & control
e.vanetten@caop.nl 070 376 5408
Zerina Fatehmahomed
Zerina
Fatehmahomed
Adjunct secretaris
z.fatehmahomed@caop.nl 070 3765 865
Bruno Fermin
Bruno
Fermin
Senior adviseur overheid
b.fermin@caop.nl 070 376 5952
Danielle Fesehasion
Danielle
Fesehasion
Senior secretaresse
Lida Flesschedrager
Lida
Flesschedrager
Adviseur juridisch
Arno Florissen
Arno
Florissen
Senior adviseur overheid
a.florissen@caop.nl 070 3765 411
Marjon Gerts
Marjon
Gerts
Sectormanager zorg, cultuur & sport
m.gerts@caop.nl 070 3765 473
Anneke Geusgens
Anneke
Geusgens
Senior adviseur
a.geusgens@caop.nl 070 3765 751
Lise-Lotte Geutjes
Lise-Lotte
Geutjes
Adviseur zorg, cultuur & sport
l.geutjes@caop.nl 070 3765 496
Angela Gomes
Angela
Gomes
Senior adviseur onderwijs
a.gomes@caop.nl 070 376 5831
Linda van Gorkum
Linda
van Gorkum
Procescoördinator meld- en informatiepunten
l.vangorkum@caop.nl 070 3765 719
Hans Groot
Hans
Groot
Senior adviseur overheid
h.groot@caop.nl 070 3765 769
Evalien de Groot
Evalien
de Groot
Adviseur
e.degroot@caop.nl 070 376 5868
Ingrid Haagensen
Ingrid
Haagensen
Projectmedewerker overheid
i.haagensen@caop.nl 070 3765 466
Lucas van Haarlem
Lucas
van Haarlem
Adviseur juridisch
l.vanhaarlem@caop.nl 070 376 5456
Roland Hakkaart
Roland
Hakkaart
Contentspecialist
r.hakkaart@caop.nl 070 3765 885
Harry Hartmann
Harry
Hartmann
Trainer opleidingen overheid
h.hartmann@caop.nl 070 3765 464
Deni Haryosuryo
Deni
Haryosuryo
Medewerker
Daniël van Hassel
Daniël
van Hassel
Adviseur onderzoek zorg
d.vanhassel@caop.nl 070 3765 453
Stephanie Hausel
Stephanie
Hausel
Communicatieadviseur
s.hausel@caop.nl 070 3765 467
Danny Heesakkers
Danny
Heesakkers
Adviseur onderzoek cao en arbeidsverhoudingen
d.heesakkers@caop.nl 070 3765 975
Renata Heijmans
Renata
Heijmans
Secretaris
r.heijmans@caop.nl 070 3765 481
Tasso Heijnen
Tasso
Heijnen
Digitaal strateeg
t.heijnen@caop.nl 070 3765 871
Carolien Hillenaar
Carolien
Hillenaar
Projectmedewerker overheid
c.hillenaar@caop.nl 070 3765 492
Loes Hodemaekers
Loes
Hodemaekers
Coördinerend beleidsmedewerker
l.hodemaekers@caop.nl 070 3765 711
Robert Hoekstra
Robert
Hoekstra
Adviseur juridisch
r.hoekstra@caop.nl 070 3765 451
Robert Hommen
Robert
Hommen
Senior adviseur onderwijs
r.hommen@caop.nl 070 3765 855
Azmoen Jimidar
Azmoen
Jimidar
Senior secretaresse
Bob de Jong
Bob
de Jong
Webredacteur
b.dejong@caop.nl 070 376 5894
Jan de Jong
Jan
de Jong
Senior adviseur overheid
j.dejong@caop.nl 06 129 848 71
Floris de Jong
Floris
de Jong
Projectmedewerker zorg
f.dejong@caop.nl 070 376 5704
Hetty de Jong
Hetty
de Jong
Senior adviseur onderwijs
h.dejong@caop.nl 070 376 5964
Nienke de Jonge
Nienke
de Jonge
Projectmedewerker
n.dejonge@caop.nl 070 376 5482
Nusara Khampiranon
Nusara
Khampiranon
Medewerker financiën & control
Noraima Kirindongo
Noraima
Kirindongo
Projectmedewerker
n.kirindongo@caop.nl 070 3765 788
Noah van Klaveren
Noah
van Klaveren
Communicatieadviseur
Patrick van Koert
Patrick
van Koert
Controller
p.vankoert@caop.nl 070 376 5930
Barbara Kok
Barbara
Kok
Secretaresse
b.kok@caop.nl 070 3765 738
Michael Konijnendijk
Michael
Konijnendijk
Directiesecretaris
m.konijnendijk@caop.nl 070 3765 923
Quinten van der Kooij
Quinten
van der Kooij
Medewerker ICT
q.vanderkooij@caop.nl 070 376 5725
Johannes Kooistra
Johannes
Kooistra
Trainer opleidingen overheid
j.kooistra@caop.nl 070 3765 469
Frank Korendijk
Frank
Korendijk
Adviseur HRM
f.korendijk@caop.nl 070 376 5959
Joyce  van de Kreeke
Joyce
van de Kreeke
Senior adviseur juridisch
j.vandekreeke@caop.nl 070 376 5978
Mariëlle Kreukniet
Mariëlle
Kreukniet
Adviseur zorg, cultuur & sport
m.kreukniet@caop.nl 070 3765 780
Sjoerd  van der Lek
Sjoerd
van der Lek
Adviseur integriteit & sociale veiligheid
s.vanderlek@caop.nl 070 376 5709
Marieke Lemmers
Marieke
Lemmers
Secretaris
Noëmi Limme
Noëmi
Limme
Procescoördinator
n.limme@caop.nl 070 376 5478
Thijs van Lokven
Thijs
van Lokven
Adviseur onderzoek cao en arbeidsverhoudingen
t.vanlokven@caop.nl 070 3765 974
Astrid Lorié-Beugeling
Astrid
Lorié-Beugeling
Adviseur overheid
a.lorie@caop.nl 070 3765 471
John Maes
John
Maes
Secretaris
j.maes@caop.nl 070 3765 740
Sacha Maier
Sacha
Maier
Fondsmanager kennissector
s.maier@caop.nl 070 376 5728
Marcel Mans
Marcel
Mans
Medewerker F&C
m.mans@caop.nl 070 3765 793
Linda van der Marel
Linda
van der Marel
Senior adviseur zorg, cultuur & sport, fondsmanager
l.vandermarel@caop.nl 070 3765 816
Sandra van Maris - Weverling
Sandra
van Maris - Weverling
Fondsmanager overheid
s.vanmaris@caop.nl 070 3765 943
Julia Marthaler
Julia
Marthaler
Junior onderzoeker onderwijs
j.marthaler@caop.nl 070 3765 767
Geraldine van der Meer
Geraldine
van der Meer
Senior adviseur zorg, cultuur & sport
g.vandermeer@caop.nl 070 3765 703
Arjan van der Meijden
Arjan
van der Meijden
Senior onderzoeker, teamleider onderzoek
Marianne Meijer
Marianne
Meijer
Medewerker arbeidsvoorwaarden
m.meijer@caop.nl 070 3765 861
Paula Mensink
Paula
Mensink
Senior adviseur overheid
p.mensink@caop.nl 070 3765 969
Caroline Middendorp
Caroline
Middendorp
Fondsmanager voortgezet onderwijs
c.middendorp@caop.nl 070 3765 838
Pascal van Mierlo
Pascal
van Mierlo
Senior adviseur
p.vanmierlo@caop.nl 070 3765 789
Nynke van Miltenburg
Nynke
van Miltenburg
Onderzoeker onderwijs
Wendy Minderhoud
Wendy
Minderhoud
Manager openbaar bestuur
Denitsja Moernasik
Denitsja
Moernasik
Medewerker F&C
d.moernasik@caop.nl 070 376 5889
Niels Mooij
Niels
Mooij
Fondsmanager arbeidsmarkt
n.mooij@caop.nl 070 3765 479
Liza Moor
Liza
Moor
Teammanager
l.moor@caop.nl 070 376 5726
Ronald Mos
Ronald
Mos
Teamleider financiën & control
r.mos@caop.nl 070 376 5762
Irma Nentjes
Irma
Nentjes
Senior adviseur
i.nentjes@caop.nl 070 3765 485
Esmé van der Neut
Esmé
van der Neut
Contentspecialist
e.vanderneut@caop.nl 070 376 5406
Edwin van Nierop
Edwin
van Nierop
Controller
e.vannierop@caop.nl 070 376 5797
Anoek van Nierop
Anoek
van Nierop
Secretaresse
a.vannierop@caop.nl 070 376 5493
Etienne van Nuland
Etienne
van Nuland
Senior onderzoeker onderwijs
e.vannuland@caop.nl 070 3765 807
Marjolijn Olde Monnikhof
Marjolijn
Olde Monnikhof
Directeur-bestuurder
Petra Oldenhage
Petra
Oldenhage
Senior adviseur overheid
p.oldenhage@caop.nl 070 3765 864
Jolanda van Oostrom
Jolanda
van Oostrom
Secretaresse
j.vanoostrom@caop.nl 070 376 5828
Candice Orie
Candice
Orie
Managementassistent
c.orie@caop.nl 070 3765 737
Mahesh Pahladsingh
Mahesh
Pahladsingh
Adviseur onderzoek cao en arbeidsverhoudingen
m.pahladsingh@caop.nl 070 3765 976
Jeannette Pannekoek
Jeannette
Pannekoek
Hoofd facilitair bedrijf, fondsmanager zorg, cultuur & sport
j.pannekoek@caop.nl 070 3765 940
Lian Pattje
Lian
Pattje
Communicatieadviseur
l.pattje@caop.nl 070 3765 907
Martine Pauli
Martine
Pauli
Communicatieadviseur
m.pauli@caop.nl 070 3765 876
Annette Peeters
Annette
Peeters
Hoofd afdeling secretariaat, directiesecretaresse Patrick Banis
a.peeters@caop.nl 070 3765 980
Thelma Pichel
Thelma
Pichel
Senior communicatieadviseur, event strategie & design
t.pichel@caop.nl 070 376 5410
Dorothy Pillen-Warmerdam
Dorothy
Pillen-Warmerdam
Communicatieadviseur
Paul Pleijs
Paul
Pleijs
Vormgever, hoofd BHV en preventiemedewerker
p.pleijs@caop.nl 070 376 5794
Tanja van der Pols
Tanja
van der Pols
Projectmedewerker
t.vanderpols@caop.nl 070 3765 869
Wim Poort
Wim
Poort
Senior Adviseur
w.poort@caop.nl 070 376 5903
Karin de Poorter
Karin
de Poorter
Senior adviseur
k.depoorter@caop.nl 070 376 5875
Anouk Post
Anouk
Post
Junior communicatieadviseur
a.post@caop.nl 070 3765 873
Rosanne van der Putten
Rosanne
van der Putten
Contentspecialist
r.vanderputten@caop.nl 070 3765 723
Amy Raateland
Amy
Raateland
Junior adviseur zorg
a.raateland@caop.nl 070 3765 879
Miranda Rademaker
Miranda
Rademaker
Senior medewerker financiën & control
m.rademaker@caop.nl 070 3765 888
Laurens Raijmakers
Laurens
Raijmakers
Senior adviseur overheid
l.raijmakers@caop.nl 070 3765 891
Michiel van Rijn
Michiel
van Rijn
Onderzoeker onderwijs
Wendy van Rijswijk
Wendy
van Rijswijk
Secretaresse
w.vanrijswijk@caop.nl 070 376 58 92
Tiny Rompen
Tiny
Rompen
Senior adviseur onderwijs
t.rompen@caop.nl 070 3765 921
Yvonne Salden
Yvonne
Salden
Senior adviseur overheid
y.salden@caop.nl 070 3765 801
Carole Sanders
Carole
Sanders
Senior medewerker facilitair bedrijf
c.sanders@caop.nl 070 376 5850
Jenny Schornagel
Jenny
Schornagel
Adjunct secretaris onderwijs
Lucas Schotte
Lucas
Schotte
Medewerker ICT
l.schotte@caop.nl 070 376 5725
Carolien Schuman
Carolien
Schuman
Secretaris
c.schuman@caop.nl 070 376 5925
Hans Schwartz
Hans
Schwartz
Senior adviseur onderwijs
h.schwartz@caop.nl 070 3765 463
Jasper Seeger
Jasper
Seeger
Online Marketing Specialist
j.seeger@caop.nl 070 3765 832
Marco Sikkel
Marco
Sikkel
Adviseur medezeggenschap
m.sikkel@caop.nl 070 3765 812
Rob Sleeking
Rob
Sleeking
Medewerker facilitair bedrijf
r.sleeking@caop.nl 070 376 5967
Anneke Spaans
Anneke
Spaans
Administratief medewerker
a.spaans@caop.nl 070 3765 880
Henk ter Steege
Henk
ter Steege
Functionaris gegevensbescherming
h.tersteege@caop.nl 070 3765 720
Cindy Steenbergen
Cindy
Steenbergen
Secretaris sector politie
c.steenbergen@caop.nl 070 376 5746
Nathalie ven der Stel
Nathalie
ven der Stel
Adviseur private markt
n.vanderstel@caop.nl 070 376 5987
Sean Stevenson
Sean
Stevenson
Onderzoeker onderwijs
s.stevenson@caop.nl 070 3765 486
Mariska Stuivenberg
Mariska
Stuivenberg
Projectleider onderwijs
m.stuivenberg@caop.nl 070 3765 472
Fatou Tevette
Fatou
Tevette
Beleidsmedewerker
f.tevette@caop.nl 070 3765 998
Lucy Tjiong
Lucy
Tjiong
Medewerker financiën & control
l.tjiong@caop.nl 070 3765 819
Janice Tjon-Ka-Jie
Janice
Tjon-Ka-Jie
Assistent controller
j.tjon-ka-jie@caop.nl 070 376 5764
Wouter Touw
Wouter
Touw
Senior adviseur zorg, cultuur & sport
w.touw@caop.nl 070 3765 772
May-Lynn Tsiang
May-Lynn
Tsiang
Contentspecialist
m.tsiang@caop.nl 070 3765 413
Dahlia Tuhehay
Dahlia
Tuhehay
Medewerker ICT
d.tuhehay@caop.nl 070 3765 854
Sanne van der Valk
Sanne
van der Valk
Junior onderzoeker
s.vandervalk@caop.nl 070 376 5851
Jacques Veldscholten
Jacques
Veldscholten
Junior beleidsmedewerker
j.veldscholten@caop.nl 070 376 5808
Petra Velthuysen
Petra
Velthuysen
Sectormanager onderwijs & onderzoek
p.velthuysen@caop.nl 06 109 443 72
Liliana Verheij
Liliana
Verheij
Senior secretaresse
l.verheij@caop.nl 070 3765 706
Marieke Verhoef
Marieke
Verhoef
HRM adviseur
m.verhoef@caop.nl 070 376 5899
Jordi Vermeulen
Jordi
Vermeulen
Onderzoeker onderwijs
j.vermeulen@caop.nl 070 376 5954
Geke Versprille
Geke
Versprille
Senior adviseur onderwijs
g.versprille@caop.nl 070 3765 821
Imme Visser
Imme
Visser
Contentspecialist
Isabel Voets
Isabel
Voets
Junior onderzoeker
i.voets@caop.nl 070 376 5863
 Jan-Willem van Wees
Jan-Willem
van Wees
Beheerder ICT
j.vanwees@caop.nl 070 3765 824
Rianne Weidenaar
Rianne
Weidenaar
Secretaresse
r.weidenaar@caop.nl 070 376 5705
Sandra van 't  Westende
Sandra
van 't Westende
Manager juridisch en sociale veiligheid
s.vantwestende@caop.nl 070 3765 971
Nicole Westerman
Nicole
Westerman
Projectmedewerker overheid
n.westerman@caop.nl 070 376 5910
Ileen Wichers
Ileen
Wichers
Adviseur creatieve strategie
i.wichers@caop.nl 070 3765 465
Dik Winkelman
Dik
Winkelman
Secretaris
d.winkelman@caop.nl 070 376 5991
Robin Wisse
Robin
Wisse
Onderzoeker onderwijs
r.wisse@caop.nl 070 376 5936
Natalie  Zeestraten
Natalie
Zeestraten
Projectmedewerker
n.zeestraten@caop.nl 070 376 5822
Sanneke Zegwaard
Sanneke
Zegwaard
Adviseur HRM
s.zegwaard@caop.nl 070 3765 784
Denise Zervaas
Denise
Zervaas
Secretaresse
d.zervaas@caop.nl 070 376 5742
Sifra van Zijtveld
Sifra
van Zijtveld
Onderzoeker onderwijs
s.vanzijtveld@caop.nl 070 3765 768
Ralitza Zlateva
Ralitza
Zlateva
Projectmedewerker onderwijs
r.zlateva@caop.nl 070 3765 782
Ivo Zuidervaart
Ivo
Zuidervaart
Coördinerend adviseur arbeidsmarkt
i.zuidervaart@caop.nl 070 3765 785
Francien Zwaneveld
Francien
Zwaneveld
Senior adviseur overheid
f.zwaneveld@caop.nl 070 3765 815
Cyrille Zweekhorst
Cyrille
Zweekhorst
Medewerker F&C
c.zweekhorst@caop.nl 070 376 5997
Eline van der Zwet Slotenmaker
Eline
van der Zwet Slotenmaker
Junior adviseur onderwijs