Onze mensen

Sifra
van Zijdveld

Junior onderzoeker

s.vanzijtveld@caop.nl 06 137 165 63

Philip
Geelkerken

Directeur-bestuurder

Patrick
Banis

Directeur Arbeidsmarkt

Hannie
van der Harst

Directiesecretaresse Philip Geelkerken

h.vanderharst@caop.nl 06 278 980 93

Kim
Davelaar

Directiesecretaresse Patrick Banis

k.davelaar@caop.nl 06 232 704 27

Ans
Compaijen

Senior adviseur / Woordvoerder

a.compaijen@caop.nl 06 122 024 19

Peter
Peerdeman

Senior adviseur

p.peerdeman@caop.nl 06 218 759 62

Arno
Florissen

Senior adviseur

a.florissen@caop.nl 06 225 981 26

Wilco
Brinkman

Projectleider

w.brinkman@caop.nl 06 107 405 05

Jolanda
Dekker

Senior adviseur

j.dekker@caop.nl 06 232 703 04

Wendy
Minderhoud

Fondsmanager

Frank
Korendijk

Adviseur HRM

f.korendijk@caop.nl 070 376 5959

Reinier
van Bemmel

Manager HRM

r.vanbemmel@caop.nl 06 109 486 40

Maartje
Langeveld

Adviseur HRM

m.langeveld@caop.nl 06 235 835 86

Ruud
van der Aa

Onderzoekcoördinator

r.vanderaa@caop.nl 06 514 216 02

Pascal
van Mierlo

Adviseur sales & accounts

p.vanmierlo@caop.nl 06 123 276 25

Patricia
de Broekert

Manager Communicatie & Marketing

p.debroekert@caop.nl 06 514 030 21

Hans
Timmerman

Senior adviseu

h.timmerman@caop.nl 06 132 058 54

Mariska
Stuivenberg

Projectleider

m.stuivenberg@caop.nl 06 836 981 95

Marjon
Gerts

Sectormanager Zorg, Cultuur & Sport

m.gerts@caop.nl 06 575 403 69

Renske
Licht

Adviseur

r.licht@caop.nl 06 278 872 53

Hans
Schwartz

Senior adviseur

h.schwartz@caop.nl 06 461 834 59

Margriet
Drent

Projectleider

m.drent@caop.nl 06 204 368 45

Hans
Groot

Senior adviseur

h.groot@caop.nl 06 835 738 63

Loes
Hodemaekers

Coördinerend beleidsmedewerker

Laurens
Raijmakers

Senior adviseur

l.raijmakers@caop.nl 06 208 257 79

Niels-Ingvar
Boer

Manager Strategische Kennisontwikkeling

n.i.boer@caop.nl 06 819 472 50

Marjolein
van Dijk

Senior adviseur

integriteit@caop.nl 070 376 59 37

Marco
Sikkel

Adviseur Medezeggenschap

m.sikkel@caop.nl 06 512 935 68

Johannes
Kooistra

Trainer Opleidingen Overheid

j.kooistra@caop.nl 06 236 738 89

Harry
Hartmann

Trainer Opleidingen Overheid

h.hartmann@caop.nl 06 227 197 52

Etienne
van Nuland

Onderzoekadviseur

e.vannuland@caop.nl 06 537 057 40

Jo
Scheeren

Senior onderzoeker

j.scheeren@caop.nl 06 226 525 23

Joke
Dekker

Senior adviseur

joke.dekker@caop.nl 06 294 345 60

Deborah
van den Berg

Onderzoekadviseur

d.vandenberg@caop.nl 06 235 852 94

Edwin
Bouwers

Senior adviseur